GTI RACING

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-21 22:40:52

MercuR

Użytkownik

4355060
Call me!
Skąd: PSZÓW
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 40
Punktów :   

Premium

Premium
Oczywiście Premium, ani puszki nigdy nie były i nie będą całkowicie za darmo, przynajmniej ja nie znam takich sposobów. Jest jednak taki sposób, o którym można powiedzieć że daje darmowe puszki, bo kosztuje on ciebie troszkę czasu, a w niektórych sposobach nie kosztuje nawet chwilki czasu. Chodzi mi tu o zarabianie poprzez reklamy. Mianowicie jest tego w Internecie mnóstwo i każdy wymaga czegoś innego by zarobić troszkę forsy, ale zacznijmy od początku. Od czego trzeba zacząć? Zarobione pieniądze gdzieś muszą zostać przelane, dlatego polecam założenie konta w PayPalu i Alertpay. Teraz trzeba wybrać jakiś program, w którym będziemy zarabiać, tak jak wspominałem jest ich mnóstwo, ale ja przedstawię wam trzy najciekawsze:

*Bux.to- stronka, która płaci za klikanie w reklamy, można na tym dobrze wyjść, lecz okazuje się że trzeba długo czekać na wypłatę.

*Bux3.com- to samo co Bux.to, lecz jest tutaj więcej reklam, czyli więcej się zarabia. Bonus za przyjście jest od Bux.to mniejszy o 4 centy, ale tak jak mówiłem jest więcej reklam, czyli te kilka centów można szybko odrobić. Lecz tu też trzeba czekać długo na wypłatę choć się chyba admin zmienił więc nie wiem.

* Świat-Reklam.net- tym razem coś polskiego. Bardzo fajny admin, możliwość wypłaty od 10 zł, konkursy klikaczy gdzie można wygrać 5zł, wypłata między innymi na PayPal i Bank Polski.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turnieje10hamachi.pun.pl www.czatpsotnik.pun.pl www.xcore.pun.pl www.rebeldee.pun.pl www.nfs.pun.pl